Iepirkties

SIA “Izdevniecība Avots” interneta veikalā grāmatas var iegādāties gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji, fiziskas un juridiskas personas.

Grāmatu meklēšana un iegāde

Izmantojot lapas augšpusē izvietoto meklēšanas lauku, nepieciešamo grāmatu var atrast pēc nosaukuma, autora vai izdošanas gada.

Pieejamās grāmatas ir sadalītas divās pamatkategorijās : vārdnīcas un citas grāmatas, kam seko sīkāks sadalījums. Uzklikšķinot uz izvēlētās grāmatas nosaukuma vai vāka attēla, ir iespējams aplūkot detalizētāku šīs grāmatas aprakstu.

Lai atrasto grāmatu iegādātos, tā jāpievieno PIRKUMA GROZAM. Grozam var tikt pievienotas vairākas grāmatas, kuras no groza var tikt arī izņemtas jeb dzēstas. Tālāk sistēma Jums piedāvās pirkumu noformēt, ievadot nepieciešamos personas datus.

Apmaksa un piegāde

Grāmatas Jums ir iespējams saņemt ar Latvijas pasta starpniecību vai arī atnākt tām pakaļ uz SIA «Izdevniecība Avots» veikalu Rīgā, Puškina ielā 1a.

Ja izmantosit Latvijas pasta pakalpojumus Latvijas teritorijā, grāmatas tiks izsūtītas uz Jūsu norādīto pasta nodaļu, kur arī varēsit tās saņemt un norēķināties par sūtījumu. Ja sūtījums tiks veikts uz Eiropas Savienības vai citām valstīm, par sūtījumu jāveic priekšapmaksa. Grāmatas tiks izsūtītas pēc naudas ieskaitīšanas izdevniecības kontā.

Ja grāmatas vēlaties saņemt izdevniecības veikalā, norēķināties var gan uz vietas, gan ar pārskaitījumu. Pārskaitījuma gadījumā grāmatas varēsit saņemt pēc tam, kad nauda būs ieskaitīta izdevniecības kontā un ar Jums būs sazinājies mūsu pārstāvis.

Mūsu rekvizīti atrodami KONTAKTU sadaļā.

   
Reģistrētiem lietotājiem
Drīzumā iznāks
Pirktākās grāmatas
Sast. Autoru kolektīvs
Sapņu grāmata
Anna Beresņeva
Pietiek kliegt, mamma (Audzināšana bez sodiem, kliedzieniem un histērijas)
Tomass Likona
Kā izaudzināt laipnus bērnus